Ortodonta i dentystyka
Just another WordPress site

Ubezpieczenia ACA i High-Deductible – Strategie ostrzenia tępego instrumentu ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Stany Zjednoczone wydają się być przeznaczone na brązowy system ubezpieczeń zdrowotnych, który mógłby stworzyć obciążenia finansowe na tyle wysokie, że mogłyby spowodować niekorzystne skutki w zagrożonych populacjach. Przejście w kierunku HDHP zwiększa pilność określania korzyści i niezamierzonych konsekwencji wysokiego podziału kosztów. Niestety badania nad dzieleniem kosztów w ciągu ostatnich trzech dekad koncentrują się prawie wyłącznie na podziale kosztów na niskim poziomie (np. Mniej niż 50 USD za usługę) .2 Niewiele badań od czasu przełomowego eksperymentu ubezpieczeń zdrowotnych RAND z lat 70. i 80. zbadały wysokie koszty dzielenie się (np. odliczenia przekraczające 1000 USD rocznie) za drogie usługi, a jeszcze mniej koncentruje się na podatnych na zagrożenia populacjach. Przegląd badań niskiego poziomu podziału kosztów i eksperyment RAND wykazały, że większość ludzi bezkrytycznie ogranicza korzystanie z podstawowych i nieistotnych usług zdrowotnych, że osoby o niskich dochodach są narażone na negatywne skutki zdrowotne, a także czy wysoki podział kosztów ograniczenie wzrostu wydatków na opiekę zdrowotną jest nieznane.2 Przegląd koncentrujący się na współczesnych HDHP wykazał, że mogą one obniżyć koszty, ale ich wpływ na jakość i podstawową opiekę jest niepewny.3 Zaskakująco, obie recenzje ujawniły brak badań badających wpływ HDHP na główne wyniki zdrowotne, takie jak kontrola cukrzycy, przeżycie raka, zdarzenia sercowo-naczyniowe i śmiertelność.
Dzięki tej ograniczonej wiedzy Stany Zjednoczone są słabo przygotowane na coraz bardziej skoncentrowany system HDHP. Potrzebny jest przyspieszony program badań, ale dopóki nie pojawią się lepsze dowody, decydenci i pracodawcy będą musieli wykorzystać najlepsze dostępne informacje i zdroworozsądkowe strategie. Po pierwsze, powinni edukować konsumentów o najlepszych miejscach na zakup ubezpieczenia zdrowotnego. Na przykład, rodziny o dochodach poniżej 200% poziomu ubóstwa, których pracodawcy oferują ubezpieczenie nieosiągalne (zgodnie z definicją ACA), otrzymają bardziej korzystne świadczenia, jeśli wykupią ubezpieczenie za pośrednictwem giełdy państwowej. Po drugie, osoby wrażliwe powinny zostać przeniesione do planów o niskim koszcie podziału. Więksi pracodawcy mogą być najlepiej przygotowani, aby przyjąć to podejście, poprzez podniesienie składki pracowniczej i zobowiązań podatkowych proporcjonalnie do ich dochodów. Mogłyby to robić w sposób neutralny pod względem kosztów poprzez subsydiowanie krzyżowe pracowników o niskich dochodach.
Po trzecie, pracodawcy mogliby ułatwiać składki na rachunki oszczędnościowe (HSA), szczególnie dla osób podatnych na zagrożenia. Wkłady HSA nie są opodatkowane, z roku na rok przenoszone z roku na rok i są przenoszone między pracodawcami. Nagromadzenie środków w czasie może zmniejszyć bariery w opiece i ochronić osoby szczególnie narażone przed poważnymi kosztami leczenia. Pracodawcy, którzy finansują usługi HSA, mogą priorytetowo traktować składki na podatnych pracowników w sposób neutralny pod względem kosztów. Wymiany stanowe powinny próbować oferować plany kwalifikujące się do HSA.
Po czwarte, giełdy państwowe, pracodawcy i płatnicy mogą intensyfikować edukację na temat HDHP. Osoby zarejestrowane w tych planach ogólnie mają słabe zrozumienie systemu świadczeń; powinny być informowane o szczegółach pokrycia i wyborze skutecznej klinicznie, efektywnej kosztowo opieki. Po piąte, dostawcy, ubezpieczyciele zdrowotni i giełdy państwowe powinny ułatwiać wspólne podejmowanie decyzji przez lekarzy-pacjentów i dostęp do narzędzi decyzyjnych dla pacjentów szukających opieki.
[przypisy: urydyna, midiana ulotka, bexsero cena ]

Tags: , ,

No Responses to “Ubezpieczenia ACA i High-Deductible – Strategie ostrzenia tępego instrumentu ad”

 1. Riff Raff Says:

  Ja używam w kapsułkach kwas hialuronowy

 2. Marcelina Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu kreatyna warszawa[...]

 3. Alicja Says:

  Dzięki opiece lekarza udaje mi się utrzymać dobry stan zdrowia

 4. Alicja Says:

  [..] Cytowany fragment: boldenone[...]

 5. Roadblock Says:

  Można pisać obszernie ?

 6. Julita Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: koncentrator tlenu[...]

 7. Suicide Jockey Says:

  Niestety do dermatologa trzeba miec skierowanie.

Powiązane tematy z artykułem: bexsero cena midiana ulotka urydyna