Ortodonta i dentystyka
Just another WordPress site

Ubezpieczenia ACA i High-Deductible – Strategie ostrzenia tępego instrumentu cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Infolinie pielęgniarki lub inne metody szybkiej komunikacji mogą pomóc w zapobieganiu niekorzystnym skutkom zdrowotnym. Badacze powinni ocenić skuteczność i optymalne rozpowszechnienie tych pięciu strategii. W dłuższej perspektywie bardziej wyrafinowany system skoncentrowany na HDHP będzie zależał od ukierunkowanych badań, zaawansowanych narzędzi wspomagania decyzji i opartych na dowodach polityk, mających na celu zapewnienie równości i najlepszych osiągalnych efektów zdrowotnych. Badania powinny badać długoterminowe skutki HDHP dla wrażliwych i przewlekle chorych populacji, takich jak chorzy na choroby psychiczne, drogie choroby, takie jak rak, skutki zdrowotne, takie jak zdarzenia sercowo-naczyniowe i śmiertelność oraz koszty zdrowotne.2,3
Badania te mogą pomóc w opracowaniu zaawansowanych narzędzi, które umożliwią konsumentom, decydentom i pracodawcom przewidywanie, kto jest zagrożony HDHP. Korzystanie z takich narzędzi prognozowania może poprawić kilka aspektów ochrony ubezpieczeniowej. Umożliwiłoby to ubezpieczycielom opracowanie spersonalizowanych projektów ubezpieczeniowych – planów dostosowanych do obniżenia kosztów i maksymalizacji zdrowia dla określonych grup ryzyka – poprzez mechanizmy takie jak niższy podział kosztów, wykluczenia oparte na wartości oparte na dzieleniu kosztów lub wyższy wkład HSA. Może to również poprawić wybór rodzajów ubezpieczeń. Na przykład pracodawca zatrudniający pracowników o niższym statusie społeczno-ekonomicznym mógłby przewidzieć dwuletnie wyniki leczenia i koszty w ramach alternatywnych projektów świadczeń na podstawie cech pracowników. Osoby o największym ryzyku mogą być celem dodatkowej edukacji lub pomocy.
Niektórzy pracodawcy lub giełdy państwowe mogą dobrowolnie przyjąć strategie mające na celu ochronę podatnych na zagrożenia populacji i optymalizację projektów ubezpieczeń zdrowotnych, ale może być potrzebna polityka krajowa i stanowa. Na przykład, pracodawcy mogą otrzymać ulgi podatkowe za udostępnienie planów o niskim koszcie dla pracowników narażonych na wysokie ryzyko niekorzystnych wyników w ramach HDHP. Fundusze mogłyby być przekazywane na wymianę w celu wdrożenia opartych na dowodach narzędzi wyboru ubezpieczenia na podstawie przewidywanych wyników zdrowotnych. Wartości aktuarialne planów zdrowotnych dla czterech poziomów ubezpieczeń dla małych firm można by zwiększyć w przypadku pracodawców o dużym odsetku pracowników zagrożonych. Decydenci polityczni mogą również wdrażać bardziej rozbudowane strategie. Chociaż obecny klimat gospodarczy i polityczny jest niekorzystny, Kongres może rozważyć przyszłe podejście do subsydiowania, które uznaje, że przystępność cenowa ubezpieczenia jest funkcją spodziewanych kosztów i charakterystyk takich jak przewlekła choroba, a nie tylko składki.
Rozszerzenie ubezpieczenia zdrowotnego znacznie zwiększy rejestrację HDHP, ale system nie musi być tępy i niesprawiedliwy. Aby zapobiec niezamierzonym konsekwencjom, decydenci i pracodawcy powinni początkowo przyjmować strategie z ważnością twarzy, takie jak preferencyjne finansowanie HSA dla rodzin o niskich dochodach. W dłuższej perspektywie system będzie wymagał zaawansowanych, opartych na dowodach narzędzi, które umożliwią ukierunkowane, spersonalizowane projekty ubezpieczeniowe i dotarcie do zagrożonych pacjentów.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł został opublikowany 2 października 2013 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Wydziału Medycyny Ludowej, Harvard Medical School (JFW, DR-D.), Harvard Pilgrim Health Care Institute (JFW, DR-D.) Oraz Departamentu Polityki Zdrowotnej i Zarządzania, Harvard School of Public Health (MBR ) – wszystko w Bostonie.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
Fundacja Rodziny Kaisera oraz Centrum Zdrowia i Badań Edukacyjnych. 2013 Badanie ankietowe pracodawców nad zdrowiem publicznym. 20 sierpnia 2013 r. (Http://kff.org/private-insurance/report/2013-employer-health-benefits/).

2. Swartz K. Podział kosztów: wpływ na wydatki i wyniki. Raport z syntezy badań nr. 20. Projekt syntezy. Grudzień 2010 (http://www.rwjf.org/content/dam/farm/reports/issue_briefs/2010/rwjf402103/subassets/rwjf402103_1).

3. Bundorf MK. Plany zdrowia ukierunkowane na konsumentów: czy dostarczają. Raport z syntezy badań nr. 24. Październik 2012 (http://www.rwjf.org/content/dam/farm/reports/reports/2012/rwjf402405).

4. Pracownicy ze Stanów Zjednoczonych, aby zmierzyć się z szokiem na naklejkę dotyczącą opieki zdrowotnej: wysokie przesunięcie sejsmiczne pokazane w 2014 r. Chicago Tribune. 29 października 2012 r. (Http://articles.chicagotribune.com/2012-10-29/business/chi-us-prloyees-to-face-healthcare-sticker-shock-20121029_1_high-deduct-plans-randall-abbott-health -opieka).

5. Claxton G, Levitt L. Podział kosztów dla pacjentów w ramach ustawy o przystępnej cenie. W: Koncentracja na reformie służby zdrowia. Kwiecień 2012 (http://kaiserfamilyfoundation.files.wordpress.com/2013/01/8303.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (22)
Zamknij Cytowanie artykułów
[więcej w: rehabilitacja dzieci warszawa, ziarniak pachwinowy, nfz skierowania do sanatorium kontakt ]

Tags: , ,

No Responses to “Ubezpieczenia ACA i High-Deductible – Strategie ostrzenia tępego instrumentu cd”

  1. Brajan Says:

    lekarz u którego się leczę nie chce obniżyć mi dawki leku

  2. Arkadiusz Says:

    [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: żylaki[...]

  3. Celtic Charger Says:

    lekarze stwierdzili u mnie niedoczynnosć ciąży przepisali leki

Powiązane tematy z artykułem: nfz skierowania do sanatorium kontakt rehabilitacja dzieci warszawa ziarniak pachwinowy