Ortodonta i dentystyka
Just another WordPress site

Ubezpieczenia ACA i High-Deductible – Strategie ostrzenia tępego instrumentu

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Ustawa o przystępnej cenie (ACA) spowoduje znaczną ekspansję ubezpieczenia zdrowotnego o wysokim odliczeniu, co jest mało przydatne, ale ma istotne konsekwencje dla pacjentów, pracowników opieki zdrowotnej i pracodawców. Wysokie odliczenia zdrowotne (HDHP), często uważane za tępe instrumenty , które bezkrytycznie ograniczają wykorzystanie zarówno odpowiedniej, jak i dyskrecjonalnej opieki, wymagają corocznych wypłat gotówkowych w wysokości od 1000 do 10 000 USD w przypadku wielu usług, zanim zacznie się bardziej kompleksowe ubezpieczenie.1 Niestety, w naszym zrozumieniu wpływu HDHP na wrażliwe populacje, usługi ratujące życie i wyniki zdrowotne pozostają duże luki.2.3 W ACA Kongres wybrał rynkową kontrolę kosztów nad działaniami, które są wspólne na arenie międzynarodowej, takie jak globalne budżety. Objęcie mandatu przy jednoczesnym zapotrzebowaniu na opłacalne składki bez wprowadzania innych mechanizmów kontroli kosztów niemal nieuchronnie prowadzi do zwiększenia podziału kosztów jako najprostszego mechanizmu obniżania składek. Oczekuje się, że ACA spowoduje przesunięcie sejsmiczne w rejestracji HDHP.4 Drobni pracodawcy, którzy są niedawno zobowiązani do zakupu ubezpieczenia pracowników, mogą wybrać HDHP jako najtańszą opcję ubezpieczenia. Więksi pracodawcy mogą przyjąć HDHP, aby osiągnąć poziomy premium regulowane przez ACA i uniknąć podatku Cadillac z 2018 roku.
Roczne kwoty, które można wydedukować i uzyskać poza kieszonkami po wdrożeniu przepisów dotyczących pokrycia kosztów w ramach ustawy o przystępnej cenie. W przypadku osób nieposiadających ubezpieczenia pracodawcy, ACA-założone giełdy ubezpieczeń zdrowotnych zapewnią ubezpieczenie na czterech poziomach hojności (brąz, srebro, złoto i platyna) do 5 do 10% Amerykanów poniżej 65 roku życia. W Massachusetts, gdzie następuje wymiana rozpoczęła działalność w 2006 r., zgodnie z Blue Cross Blue Shield of Massachusetts Foundation, 84% zarejestrowanych zdecydowało się na plany brązowe lub srebrne. Chociaż odliczenia od tych planów będą bardzo wysokie (np. Od 4 000 do 10 000 USD w przypadku planów rodzinnych w Kalifornii), osoby o dochodach gospodarstw domowych poniżej 400% i 250% federalnego poziomu ubóstwa skorzystają z limitów wydatków poza kieszonkowymi (patrz tabela ) i hojne subsydia do podziału kosztów. Jednak uzyskane zabezpieczenia mogą być skuteczne tylko dla osób o dochodach poniżej 200% poziomu ubóstwa; Na przykład okładka Oregonu szacuje, że dzielenie kosztów dla rodzin Oregonów z dochodami pomiędzy 200 a 399% poziomu ubóstwa będzie obejmować odliczenia w wysokości 5 000 USD, 30% współubezpieczenia dla wielu usług, nawet po osiągnięciu udziału własnego, a także maksymalne wydatki na wydatki wynoszące maksymalnie Od 8 500 USD do 12 700 USD.
Ogólnie rzecz biorąc, czteroosobowa rodzina z rocznym dochodem na poziomie 200% poziomu ubóstwa (47 100 USD) i najwyższym dopuszczalnym odliczeniem może mierzyć się z płatnościami od 8 do 27% dochodu, w zależności od pojazdu pokryciowego (patrz tabela ). Sentier Research oszacował, że mediana dochodów gospodarstw domowych w USA w lutym 2013 r. Wyniosła 51 404 USD, więc łączne obciążenie finansowe dla Amerykanów o średnim dochodzie będzie znaczne.
Chociaż rozszerzone pokrycie przez HDHP jest z pewnością lepsze niż wysokie odsetki nieubezpieczonych Amerykanów, ACA może również przenieść ludzi, których pokrycia były wcześniej bardziej hojne w HDHP.5 Ponadto, osoby nieubezpieczone wcześniej mogą skutecznie stracić ubezpieczenie, a ich łączne wyniki zdrowotne i ekonomiczne mogą nie być znacznie się poprawi
[patrz też: ortodonta płock, urydyna, jak działa aparat ortodontyczny ]

Tags: , ,

No Responses to “Ubezpieczenia ACA i High-Deductible – Strategie ostrzenia tępego instrumentu”

 1. Andrzej Says:

  To tylko niedobór witaminy K

 2. Miłosz Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: universal creatine[...]

 3. Dancing Madman Says:

  Niestety do dermatologa trzeba miec skierowanie.

 4. Capital F Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: psycholog dziecięcy[...]

 5. Shooter Says:

  Oczywiście, że można przedawkować witaminę C.

Powiązane tematy z artykułem: jak działa aparat ortodontyczny ortodonta płock urydyna